Вимоги пожежної безпекипід час жнив

З метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій (подій) та пожеж під час жнивної кампанії та вирішення існуючих проблемних питань протипожежного захисту місць збирання переробки та зберігання врожаю Луцьке районне управління Головного управління ДСНС України у Волинській області рекомендує дотримуватисяосновнихВИМОГякі повинні виконуватися під час підготовки та проведення збирання врожаю зернових та заготівлі грубих кормів:

12:31 14.07.2023

Рятувальники закликають громадян дотримуватись правил пожежної безпеки під час користування пічним опаленням! На території Луцького району в житловому секторі за осінньо-зимовий період виникло 33 пожежі, які призвели до травмування 4 людей і до загибелі 4 людей, з них 1 людина загинула і 2 травмувалися в наслідок розпалу печі легкозаймистими рідинами.

13:05 07.03.2023