A A A K K K
для людей із порушенням зору
Доросинівська громада
Волинська область, Луцький район

ЛУЦЬКИЙ ЛАБОРАТОРНИЙ ВІДДІЛ

Луцький районний відділ ДУ «Волинський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» висловлює Вам свою повагу та інформує наступне.

         В Україні вже зареєстровано  випадки зараження  новим штамом коронавірусу  «Дельта» (1 хворий помер), котрий  є заразнішим за інші варіанти вірусу SARS-CoV-2. Цей штам уже поширився  у понад 100 країн і  поступово став  домінантним у світі.

Ліків від COVID-19 немає. Заразитися коронавірусом може людина будь-якого віку незалежно від статі, походження та національності. Єдиний спосіб захиститися від цього – вакцинація. Щеплення   значно знижує ризики тяжкого перебігу хвороби та смерті.

За даними епіднагляду, проведеному у Волинській області, за останніх три місяці 2021 року на  коронавірусну хворобу захворіло близько 5 тисяч осіб, із них понад 99% - це не щеплені особи. 200 осіб померло від цієї недуги, усі не вакциновані та відносились до групи ризику (старші 65 років та мали  супутні захворювання  серцево-судинної системи, хвороби дихальних шляхів,  онкологію, цукровий діабет і т. д.)

              В 2021 році по Доросинівській ОТГ захворіло 42 особи на COVID-19, з них  2 осіб померло. Згідно аналізу проведення вакцинації проти коронавірусної інфекції у громаді два щеплення отримали 85 осіб, одне – 14осіб.  Протягом 27-28.07.21р. не проведено жодного щеплення.

Нині на Волині працює 87 пунктів щеплення та 7 центрів масової вакцинації, які працюють щоденно, включаючи вихідні дні де усі бажаючі особи можуть отримати щеплення в порядку живої черги або за попереднім записом.У Доросинівській територіальній громаді створено 1 пункт щеплень на базі Щуринської АЗПСМ.

Організовані колективи  можуть викликати мобільну бригаду з вакцинації за місцем роботи, звернувшись в будь-який центр  щеплення області.

Усі вакцини, що використовує Україна, схвалені Всесвітньою організацією охорони здоров’я, є безпечними та захищають від важкого перебігу, ускладнень та смерті від COVID-19.

Відтак, звертаємось до Вас з проханням активізувати  роз’яснювальну роботу по Вашій ОТГ щодо необхідності  вакцинації проти COVID-19, підтримати соціальну інформаційну кампанію та долучитись до поширення інформаційних матеріалів (додаються).

 

 

     З повагою,

Завідувач відділом             (підпис)                      М.А.Білоножко

 

Окуневич

Демидюк

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора