Доросинівська громада
Волинська область, Луцький район

До уваги роботодавців Про День охорони праці у 2022 році

Дата: 27.04.2022 12:39
Кількість переглядів: 209

 

До уваги роботодавців

 

Про День охорони праці у 2022 році

 

Щороку 28 квітня, згідно з Указом Президента України від18.08.2006       № 685/20О6 в Україні відзначають День охорони праці.

 Враховуючи повномасштабну збройну агресію російської федерації проти України, яка почалася 24 лютого 2022 року, всі зусилля країни спрямовані на захист Батьківщини. В цей складний час бізнес та працівники – друга лінія оборони, фундамент економічної стабільності та безцінна допомога Збройним силам України.

Праця в умовах воєнного стану пов"язана з великою кількістю нових, в тому числі смертельно небезпечних ризиків, що призводять до погіршення умов праці в усіх галузях економіки. Україна несе великі втрати в цій війні і ці втрати збільшуються внаслідок загибелі працівників на робочих місцях.

Так, за час збройної агресії в Україні вже зареєстровано 110 нещасних випадків на виробництві, що підлягають спеціальному розслідуванню, в яких постраждав 191 працівник, у тому числі 115- зі смертельним наслідком.

 При виконанні трудових обов"язків через активні бойові дії постраждали 94 працівники, 50 з яких загинули.

В середньому три особи щодня гинуть в Україні під час виконання трудових обов"язків.

З огляду на зазначене, пропонуємо 28 квітня 2022 року вшанувати пам"ять працівників, які загинули на виробництві, як в мирний час, так і під час воєнного стану, відвідати сім'ї потерпілих, винайти можливості для надання їм допомоги з вирішення матеріальних, соціально-побутових та інших проблем.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора