Доросинівська громада
Волинська область, Луцький район

Податкова служба на Волині забезпечує належнийобмін інформацією з управлінням Держпраці в області

Дата: 13.09.2021 15:59
Кількість переглядів: 245

Податкова служба на Волині забезпечує належнийобмін інформацією з управлінням Держпраці в області

 

ГУ ДПС в області проводить постійний моніторинг ймовірних ризиків використання праці неоформлених у встановленому порядку працівників. Результати такого моніторингу передаються управлінню Держпраціу Волинській області для відповідного реагування.

Об’єднання зусиль ГУ ДПС в області та управління Держпраців області дає можливість оперативно виявити та забезпечити інспектування роботодавців, що мають найвищий ризик використання незадекларованої праці.

На це під час зустрічі з представниками управління Держпраці в області звернула увагу заступник начальника ГУ ДПС в області Світлана Сава.

«Механізмнашої спільної роботи  спрямований на стимулювання роботодавців та працівників до переходу від неформальних до задекларованих трудових відносин», - зазначила Світлана Сава.

Тож, звертаємо увагу роботодавців на недопущення використання праці неоформлених працівників. Фінансові ризики і наслідки використання незадекларованої праці значно перевищують витрати, які виникають у разі оформлення трудових відносин із працівниками відповідно до законодавства. Незадекларована праця наносить шкоду суспільству, державі та працівнику, - наголошують в ГУ ДПС у Волинській області.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу “InfoTAX

Сектор інформаційної взаємодії

ГУ ДПС у Волинській області

 

ПОГОДЖЕНО:                                                                Світлана САВА


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора