Доросинівська громада
Волинська область, Луцький район

З тематичної листівки волиняни можуть дізнатисяпро об’єкти одноразового декларування

Дата: 08.09.2021 15:25
Кількість переглядів: 168

З тематичної листівки волиняни можуть дізнатисяпро обєкти одноразового декларування

Тематична листівка «Об’єктами одноразового (спеціального) добровільного декларування є валютні цінності, нерухоме та рухоме майно, цінні папери та інше», підготовлена фахівцями сектору інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області, містить максимум корисної інформації щодо об’єктів декларування, які можуть бути задекларовані в рамках податкової амністії.

Потенційні декларанти також можуть ознайомитися з положеннями пропонованої податкової амністії на субсайті Головного управління ДПС у Волинській області.

Нагадаємо, що відповідно до вимог Закону України від 15.06.2021 №1539-IX«Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання детінізаціїдоходів та підвищення податкової культури громадян шляхомзапровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету»одноразова (спеціальна) добровільна декларація подається виключно декларантом в електронній формі.

Одноразове (спеціальне) добровільне декларування проводиться з 1 вересня 2021 року до 1 вересня 2022 року та передбачає сплату збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування.

Щосереди громадяни мають можливість отримати консультації щодо подання одноразової добровільної декларації за номером телефону гарячої лінії в м. Луцьку (0332) 777-106 з до 10.00 до 12.00.

 

Сектор інформаційної взаємодії

ГУ ДПС у Волинській області

ПОГОДЖЕНО:           


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора