Доросинівська громада
Волинська область, Луцький район

Волинська чорниця додала бюджетам 4,8 мільйона гривень податків

Дата: 27.08.2021 09:21
Кількість переглядів: 139

Волинська чорниця додала бюджетам 4,8 мільйона гривень податків

 

Легальні заготівельники дарів волинських лісів вже сплатили до бюджетів усіх рівнів 2,7 мільйона гривень ПДФО, 1,7 мільйона гривень ренти за спецвикористаннялісової продукції і 0,4 мільйона гривень єдиного податку.

Оскільки на часі – заготівля грибів та іншої дикорослої продукції, в Головному управлінні ДПС у Волинській області закликають керівників громад не втрачати пильності і переконувати бізнесменів, котрі з комерційною метою заготовляють дари лісу, сплачувати визначені законом податки.

«Принциповість громад в питання сплати податків дозволяє місцевим бюджетам отримувати додаткові надходження. Важливо, щоб лідери місцевого самоврядування не втратили можливості залучити коштидля потреб громадив період заготівлі грибів. Лише за умови сплати податків усіма представниками підприємництва- учасниками заготівельного ринку, кожна з громад отримає додатковий фінансовий ресурс», - наголошує начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Очільниця волинських податківців підкреслила, що податкова служба в межах компетенції негайно опрацьовуватиме інформацію від органів місцевої влади про зловживання на ринку заготівлі та вживатиме заходів задля виправлення ситуації.

Нагадаємо, що серед податкових платежів, які зобов’язані сплачувати господарюючі суб’єкти-учасники заготівельного бізнесу, - ПДФО, військовий збір, єдиний податок та рента за спецвикористання дарів лісу. Постійний моніторинг процесу заготівлі ягід і грибів у волинських лісах здійснюють спеціальні комісії при органах місцевої влади та мобільні робочі групи, до складу яких входять  працівники органів ДПС.

Сектор інформаційної взаємодії

ГУ ДПС у Волинській області

 

ПОГОДЖЕНО:                                                                 Світлана САВЧУК


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора