Доросинівська громада
Волинська область, Луцький район

У кожній податковій інспекції Волині громадяни зможуть отримати максимум інформації про подання одноразової добровільної декларації

Дата: 06.08.2021 11:48
Кількість переглядів: 187

У кожній податковій інспекції Волині громадяни зможуть отримати максимум інформації про подання одноразової добровільної декларації

Консультаційну допомогу з актуальних питань одноразового добровільного декларування громадяни зможуть отримати в Центрах обслуговування платників Волині.

Про створення належних умов у ЦОПахта ефективнуроз’яснювальнуроботузавідувачка сектору інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Волинські області Олена Нікотінарозповіла представникам ДПІ під час тематичного онлайн-семінару.

«Наше спільне завдання – створити максимально зручні умови для ознайомлення з нормами закону та вимогами до заповнення декларації.Активне інформування про добровільне право кожного скористатися наданою державою можливістю легалізувати активи, з яких не було сплачено податків,-  передумова успішної кампанії», - наголосила  посадовець.

 

Під час спілкуванняучасниківзаходу поінформували про законодавчі засади проведення одноразового добровільногодекларування.

 

«Подача одноразовоїдобровільноїдекларації є правом, а не обов’язкомфізичної особи. Декларант звільняєтьсявідкримінальної, адміністративної та фінансовоївідповідальності у випадкудекларуванняактивів, з яких не сплаченоподатки. Інформаціящодо ставок зборувідзадекларованихактивів  та іншіособливостідобровільногодекларування широко висвітлюється на субсайті ГУ ДПС у Волинськійобласті», - наголосилаОленаНікотіна.

 

Нагадаємо, щоодноразове (спеціальне) добровільнедекларування проводиться з 1 вересня 2021 року до 1 вересня 2022 року та передбачаєсплатузбору з одноразового (спеціального) добровільногодекларування.Деклараціяподаєтьсявиключно декларантом в електроннійформі.

 

Щосереди громадяни мають можливість отримати консультації щодо подання одноразової добровільної декларації за номером телефону гарячої лінії в м. Луцьку (0332) 777-106 з до 10.00 до 12.00.

 

Більше тут: https://tax.gov.ua/baneryi/odnorazove-dobrovilne-deklaruvannya

Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області

ПОГОДЖЕНО:                                                          Олена НІКОТІНА


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора